خانه / اخبار / وضعیت توزیع بنزین و گازوئیل در کشور

وضعیت توزیع بنزین و گازوئیل در کشور

مدیر تامین و توزیع سوخت وزارت نفت ضمن اعلام میزان توزیع بنزین و گازوئیل از افزایش تولید نفت‌گاز یورو ۴ خبر داد. دلبری – مدیر تامین و توزیع سوخت وزارت نفت – در جلسه کارگروه ملی آلودگی هوا در مورد میزان توزیع بنزین یورو۴ از ابتدای سال تاکنون، اظهار کرد: روزانه ۲۷ میلیون و ۸۱۰ هزار لیتر بنزین یورو۴ توزیع کرده‌ایم که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۲۲ درصد رشد داشته است.

به گزارش “موتوربان” و به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: از ابتدای سال تاکنون روزانه ۹ میلیون و ۳۸۷ هزار لیتر توزیع گازوئیل داشته‌ایم که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۶ درصد افزایش یافته است.

مدیر تامین و توزیع سوخت وزارت نفت با اشاره به اجرای تعهدات توزیع سوخت نفت گاز یورو۴ گفت: در حال حاضر در ۱۸۴ جایگاه سوخت گازوئیل یورو۴ توزیع می‌شود.

دلبری با تاکید بر بهبود کیفیت هوا طی سال‌های اخیر اظهار کرد: در سال ۱۳۸۷ میزان دی اکسید گوگرد در هوای تهران ۴۰٫۵۶ ppb بوده است. این در حالیست که در سال ۱۳۹۶ این عدد به ۷٫۱۷ ppb کاهش یافته است. بنابراین در سال ۱۳۹۶ حتی یک روز دارای دی اکسید گوگرد غیر مجاز نداشتیم.

مدیر تامین و توزیع سوخت وزارت نفت تاکید کرد: حجم تولید نفت‌گاز در ماه جاری و ماه آینده با تغییراتی که در فرآیند تولیدات پالایشگاه ستاره خلیج فارس و بندر عباس ایجاد می‌شود بیشتر از حجم موجود خواهد بود.

درباره‌ی امین نقی زاده

گاهی باید خطر کرد و از جایی که هدف نداره خارج شد! من هم خارج شدم تا به هدفم برسم و ثابت کنم که اگه بخوام به هرچیزی که می‌خوام می‌رسم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *