خانه / اخبار / همکاری تویوتا و سوزوکی برای توسعه پیشرانه‌های کارآمد

همکاری تویوتا و سوزوکی برای توسعه پیشرانه‌های کارآمد

در فوریه سال گذشته میلادی؛ مدیران دو کمپانی تویوتا و سوزوکی با امضاء یک تفاهم‌نامه به منظور ایجاد و توسعه فنآوری‌های محیط زیستی، فن‌آوری‌های ایمنی، فن‌آوری‌های اطلاعاتی و عرضه چند محصول مشترک، با یکدیگر همکار شده و اکنون یکی از پروژه‌های مهم دو کمپانی ژاپنی مشخص شده است.

سوزوکی با همکاری تویوتا و دنس به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ قطعات خودرو در جهان؛ تولید و توسعه یک پیشرانه قدرتمند و با تکنولوژی بالا را در دستور کار خود قرار داده است. پیشرانه مذکور توسط کمپانی سوزوکی طراحی شده و قرار است که شریک تجاری تویوتا در هندوستان؛ یعنی شرکت TKM آن را تولید کرده و از آن استفاده کند. این پیشرانه در محصولات مختلف TKM برای فروش در بازار آفریقا و… مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

تویوتا و سوزوکی جزئیات بیشتری درباره روند همکاری های خود و آینده آن فاش نکرده‌اند؛ با این حال به نظر می‌رسد که تمرکز اصلی آنها در بازار هندوستان برروی تولیدات مشترک و رشد حضور خود در سال‌های آینده و در بازار هندوستان خواهد بود.

در همین رابطه سخنگوی تویوتا گفته است: «تویوتا و سوزوکی بهترین ابزار خود را برای افزایش سرگرمی و آزادی تولیدکنندگان خودرو و پیشرانه هندی به کار گرفته تا کالاهای ساخت هندوستان در کشورهای آفریقایی و دیگر نقاط جهان به فروش برسند. من امیدوارم که این پروژه مشترک موفقیت‌آمیز بوده و هر دو کمپانی در آینده؛ نه برای فتح بازار هندوستان؛ بلکه  برای فتح بازار جهانی تلاشی مشترک داشته باشند.»

درباره‌ی امین نقی زاده

گاهی باید خطر کرد و از جایی که هدف نداره خارج شد! من هم خارج شدم تا به هدفم برسم و ثابت کنم که اگه بخوام به هرچیزی که می‌خوام می‌رسم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *