خانه / اخبار / میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۲۱ از پلتفرم نیسان استفاده می‌کند

میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۲۱ از پلتفرم نیسان استفاده می‌کند

ادغام رنو، نیسان و میتسوبیشی فعلا در فاز اول قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود که در آینده ای نزدیک برند میتسوبیشی بیش از پیش به اتحاد مذکور نزدیک‌تر شود. در حال حاضر شایعاتی منتشر شده است که نشان از تقویت احتمالی میتسوبیشی اوتلندر و استفاده این خودرو از پلتفرم نیسان روگ دارد. با این کار اوتلندر به بزرگترین کراس‌اوور میتسوبیشی تبدیل شده و نسبت به Outlander Sport Subcompact و Cross Eclipse بسیار متفاوت خواهد بود.

بنابراین می‌توان گفت که اوتلندر اولین خودروی میتسوبیشی به منظور تحکیم پایه‌های اتحادیه بزرگ شرق و غرب خواهد بود. همچنین میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۲۱ یک نسخه پلاگین هیبریدی خواهد داشت که امیدواریم هرچه زودتر شاهد عرضه آن در بازارهای جهانی باشیم.

ولی روگ و اوتلندر مثل سابق هستند؛ زیرا کارلوس غصن به عنوان رئیس اتحادیه مذکور گفته است که میتسوبیشی استراتژی خود را در بازارهای جهانی خواهد داشت. این یعنی میتسوبیشی هویت خود را داشته و اوتلندر مثل سابق خواهد بود.

اما همکاری میتسوبیشی یک طرفه نیست و این خودروساز از سیستم‌های نیسان استفاده کرده و جهت تولید خودرو به کمپانی نیسان کمک خواهد کرد. اوتلندر اسپرت با استفاده از پلتفرم نیسان Versa، Kicks و Juke ساخته شده و تلاش می‌کند که نظر مشتریان آمریکایی را به خود جلب کند. البته این پایان کار میتسوبیشی در آمریکا نیست و این خودروساز ژاپنی به فکر عرضه یک پیکاپ کوچک در سال جاری و با استفاده از پلتفرمی مشترک در بازار ایالات‌متحده آمریکا است.

درباره‌ی امین نقی زاده

گاهی باید خطر کرد و از جایی که هدف نداره خارج شد! من هم خارج شدم تا به هدفم برسم و ثابت کنم که اگه بخوام به هرچیزی که می‌خوام می‌رسم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *