خانه / اخبار / سیتروئن در سال ۲۰۱۹ دو خودروی مفهومی معرفی می‌کند

سیتروئن در سال ۲۰۱۹ دو خودروی مفهومی معرفی می‌کند

خودروسازان بزرگ در نمایشگاه‌های خودرو و هر ساله از آخرین خودروهای مفهومی خود رونمایی می‌کنند. نمایشگاه پاریس یکی از رویدادهای مذکور بوده و خودروسازان هرچه در توان داشته‌اند؛ برای نمایش به مخاطبان خود به فرانسه برده‌اند. اما داستان سیتروئن متفاوت است؛ زیرا این خودروساز فرانسوی قصد رونمایی از دو خودروی مفهومی را دارد؛ ولی برای دیدن خودروهای مذکور باید صبور بوده و تا سال ۲۰۱۹ منتظر باشد.

سیتروئن اولین خودروهای مفهومی جدید خود را در ماه ژانویه و در نمایشگاه ژنو رونمایی خواهد کرد. این خودرو به نظر یک خودروی شهری بوده و تصاویر منتشر شده از این محصول هیچ جزئیاتی را در اختیار ما قرار نمی‌دهد. حتی مشخص نیست که تصاویر گرفته شده مربوط به محیط داخلی کانسپت سیتروئن است و یا مربوط به بدنه یکی از متفاوت‌ترین محصولات سیتروئن!

کانسپت دیگر سیتروئن در ماه آوریل و در نمایشگاه خودروی شانگهای رونمایی می‌شود. سیتروئن خودروی مذکور را فوق‌العاده راحت توصیف کرده است. در رابطه با خودروی مورد بحث تصاویر مبهمی منتشر شده و به نظر می‌آید که یک خودروی خودران است.

سیتروئن یک جشن تمام عیار را در ماه فوریه تدارک دیده و از صاحبان مدل‌های کلاسیک برای حضور در نرماندی دعوت کرده است.  در حال حاضر سیتروئن مشغول آماده‌سازی خود برای تولید یک سدان جدید و جایگزین برای مدل‌های C5 و C6 در اروپا و چین است. خودروهای مورد بحث نشانه‌هایی از مدل مفهومی SXT را به همراه داشته و برای ساخت آنها از پلتفرم EMP2 گروه PSA استفاده شده است. همچنین آخرین نسل تکنولوژی سیستم تعلیق در سدان جدید سیتروئن دیده خواهد شد.

درباره‌ی امین نقی زاده

گاهی باید خطر کرد و از جایی که هدف نداره خارج شد! من هم خارج شدم تا به هدفم برسم و ثابت کنم که اگه بخوام به هرچیزی که می‌خوام می‌رسم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *