خانه / اخبار / جت جدید هوندا رونمایی شد؛ تکنولوژی جدید و امکانات بهتر!

جت جدید هوندا رونمایی شد؛ تکنولوژی جدید و امکانات بهتر!

همه خودروسازان جهان برای طراحی و توسعه هواپیماها و خودروهای پرنده برنامه‌ریزی نمی‌کند؛ اما کمپانی هوندا کمی متفاوت عملکرده و فقط به خاطر تولید هواپیماهای تجاری به طراحی و توسعه هواپیما می‌پردازد.

هوندا از نسخه جدید و ارتقاء یافته جت جدید خود به نام HondaJet Elite رونمایی کرده و دامنه وسیعی از امکانات و آسایش را برای سرنشینان آن فراهم کرده است. این هواپیما قادر به طی مسافتی معادل با ۳۹۶ کیلومتر است.

هوندا برای کاهش نویز صدا در کابین؛ ورودی‌های هوا را کاهش داده تا آرامش بیشتری در کابین وجود داشته باشد. همچنین سیستم‌های پروازی، خلبان خودکار و ایمنی HondaJet Elite نسبت به سایر رقبا افزایش یافته است.

HondaJet Elite بهترین مصرف سوخت را در بین هم رده‌های خود داشته و از سرعت و محدوده پروازی بیشتری برخوردار است. این هواپیما در روزهای ۲۸ تا ۳۱ می ۲۰۱۸ در ژنو سوئیس و نمایشگاه EBACE نمایش داده خواهد شد.

در همین رابطه، هیثا فوجیو به عنوان مدیر اجرایی کمپانی هواپیمایی هوندا گفته است: « HondaJet Elite نشان دهنده تعهد هوندا به عرضه بهترین هواپیما از نظر عملکرد، بهره‌وری و سازگاری با محیط زیست بوده و این هواپیما اعتباری جدید برای هواپیماهای تجاری کسب کرده است. نتیجه نوآوری، طراحی و مهندسی هواپیمای جدید هوندا باعث عملکرد پیشرفته و راحتی شده و استانداردهای جدیدی را در صنعت هواپیماسازی خلق کرده است. ما هیجان‌زده هستیم و می‌خواهیم آخرین تکنولوژی هواپیمای هوندا را در EBACE و با جهان به اشتراک بگذاریم.»

مشتریان HondaJet Elite توان خرید آن در رنگ‌های (Ice Blue / Ruby Red / Monarch Orange) را داشته و می‌توانند از سیستم صوتی Bongiovi، آشپزخانه، صندلی چرم و… استفاده کنند.

 

 

MOTORBAN.COM

درباره‌ی امین نقی زاده

گاهی باید خطر کرد و از جایی که هدف نداره خارج شد! من هم خارج شدم تا به هدفم برسم و ثابت کنم که اگه بخوام به هرچیزی که می‌خوام می‌رسم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *