خانه / برگزیده / با هانتر Predator 6.6 آشنا شوید؛ خودروی جنگی برای تفریح !

با هانتر Predator 6.6 آشنا شوید؛ خودروی جنگی برای تفریح !

وقتی به بازار خودروهای مختلف نگاه می‌کنید؛ انواع و اقسام محصولات را از کمپانی‌های متفاوت می‌بینید. برخی از این محصولات، وسایلی کوچک، همه کاره و مقرون به صرفه هستند تا با خیال راحت با آنها به تفریح بپردازید. اما گاهی خودروسازان افراط کرده و وسایل نقلیه‌ای تولید می‌کنند که مردم عادی هرگز توان خرید آنها را ندارند. خودروی Predator 6.6  نمونه‌ای بارز از یک خودروی ویژه و نظامی است که این بار برای تفریح و سرگرمی در طبیعت آماده شده و هرکسی توان خریداری آن را ندارد.

Predator 6.6 حقیقتا یک خودروی نظامی بوده و در اصل برای تردد در مسیرهایی به غیر از جاده و مسیرهای مشابه طراحی شده است. این خودروی کمانی شکل از تکنولوژی LMTVs استفاده می‌کند.

فناوری مذکور برای حمل و نقل سربازان ارتش و یا محموله‌های نظامی بوده و به خودرو برای حرکت برروی سطوح ناهموار کمک می‌کند. اما این خودرو یک وسیله نظامی معمولی نیست و با تغییراتی به یک خانه کوچک برای یک زندگی شیرین تبدیل شده است!

در داخل این خودرو امکانات لوکس و ویژه‌ای قرار دارد. Predator 6.6 تفریحی به تختخواب، آشپرخانه، توالت، دوش حمام و… مجهز شده است. نمونه تفریحی Predator 6.6  نسبت به نمونه نظامی آن بزرگتر بوده و ۲۷٫۵ فوت طول دارد. نمای عقب Predator 6.6  تفریحی شبیه به یک خانه کوچک است؛ اما چهره جلوی آن همانند یک خودروی نظامی قدرتمند بوده و گویی که به تازگی از میدان جنگ بازگشته است!

کابین Predator 6.6 تفریحی همانند نسخه نظامی آن بوده و ظرفیت حمل ۳ سرنشین را دارد. راننده Predator 6.6 به آسانی توان کنترل و هدایت آن را داشته و همه چیز برای او فراهم شده است.

خودروی Predator 6.6 از یک پیشرانه ۶٫۶ لیتری دیزلی توبرو و شش سیلندر استفاده می‌کند. قدرت پیشرانه مذکور نامشخص است؛ اما ما می‌دانیم که توان آن به واسطه یک گیربکس ۷ سرعته اتوماتیک به تمام چرخ‌ها منتقل می‌شود.

نسخه تفریحی Predator 6.6 برای کمک به شما از صفحات خورشیدی، مخزن آب اضافه و… نیز بهره می‌برد. Predator 6.6 تفریحی به عنوان یک شکارچی عظیم در تمام سطوح ناهوار به شما خدمت کرده و با پیشرانه قدرتمند خود قیمتی در حدود ۱۹۷ هزار دلار دارد.

 

درباره‌ی امین نقی زاده

گاهی باید خطر کرد و از جایی که هدف نداره خارج شد! من هم خارج شدم تا به هدفم برسم و ثابت کنم که اگه بخوام به هرچیزی که می‌خوام می‌رسم ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *