خانه / اخبار / ایده‌ای زیبا برای کامیون آلفارومئو !

ایده‌ای زیبا برای کامیون آلفارومئو !

خودروهای آلفارومئو در اغلب موارد به عنوان یکی از زیباترین خودروهای موجود در جهان معرفی می‌شوند. در واقع کسانی مانند جرمی کلارکسون، ریچارد هاموند و جیمز می در برنامه گرندتور می‌توانند به طور مداوم درباره زیبایی و ویژگی‌های خودروهای آلفارومئو سخن گفته و این کمپانی را ستایش کنند.

اما اگر این خودروساز ایتالیایی قصد ساخت یک کامیون غول پیکر را داشته باشد؛ چه خواهد ساخت؟ خوشبختانه تایکنگ لی با ارائه طرحی تخیلی کار ما را راحت کرده و در ادامه نگاهی به اثر این طراح کره‌ای خواهیم انداخت.

لی از زبان طراحی آلفارومئو به خوبی بهره‌برداری کرده و از آن برای پردازش نمای جلو پنچره و چهره کلی کامیون خیالی خود بهره‌برداری کرده است. منحنی‌های جالبی در اطراف کابین کامیون آلفارومئو دیده شده و به سبک ایتالیایی شاهد استفاده از چراغ‌هایی کشیده و در عین حال جذاب و درخشان در جلوی کامیون خیالی آلفارومئو هستیم. در واقع ما با خیال راحت می‌توانیم ادعا کنیم که این یک کامیون زیبا بوده و قطعا شما هم کاملا با نظر ما موافق هستید.

البته رنگ انتخابی برای این کامیون قرمز است که در این باره باید گفت که محصولات آلفارومئو را نمی‌توان با رنگی به غیر از قرمز تصور کرد! آلفارومئو در دهه ۱۹۳۰ چند نمونه از خودروهای تجاری از قبیل ون و کامیون‌های و مینی‌بوس‌های کوچک تولید کرده  بود و پس از آن دیگر به شکل جدی سراغ خودروهای تجاری نرفت و اگر ایده کامیون مذکور به حقیقت تبدیل شود؛ دوباره شاهد ورود آلفارومئو به بازار خدروهای تجاری هستیم.

درباره‌ی امین نقی زاده

گاهی باید خطر کرد و از جایی که هدف نداره خارج شد! من هم خارج شدم تا به هدفم برسم و ثابت کنم که اگه بخوام به هرچیزی که می‌خوام می‌رسم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *