خانه / اخبار / افزایش ۴۸ درصدی فروش محصولات کیا در چین !

افزایش ۴۸ درصدی فروش محصولات کیا در چین !

فروش کمپانی مشترک کیاموتورز و گروه دانگ‌فنگ موتور به نام Dongfeng Yueda Kia؛ در ماه ژانویه حدود ۴۸ درصد افزایش داشته و این کمپانی مشترک توانسته است که ۴۵۸۸۴ دستگاه از تولیدات خود را به فروش برساند.

افزایش فروش توسط این کمپانی به طور مستقیم توسط کمپانی کیاموتورز مدیریت شده و Dongfeng Yueda Kia فروش و تحویل خودرو را در ماه گذشته به سه برابر افزایش داده و در یک ماه ۷۴۳۲ دستگاه از محصولات کیا را فروخته است.

در ماه ژانویه کیا اسپورتج یکی از مدل‌های پرفروش کیاموتورز در چین بوده و ۱۶۳۰۲ دستگاه از آن به فروش رفته است. همچنین ۸۰۰۰ دستگاه از خودروی کیا K3 در چین به فروش رسیده ؛ اما میزان فروش مدل‌های دیگر کیا در بازار چین تغییری نسبت به ماه‌های گذشته نداشته است.

کمپانی Dongfeng Yueda Kia در سال ۲۰۱۹ سه محصول جدید را به بازار چین عرضه خواهد کرد که از جمله آنها کیا KX5 و نسخه جدید و پلاگین هیبریدی K3 خواهد بود.

در مقابل گروه هیوندای پکن که حاصل همکاری و سرمایه‌گذاری مشترک کمپانی‌های بایک و هیوندای‌موتور است؛  در ماه گذشته موفق به فروش ۱۱۰۳۱۶ دستگاه از انواع محصولات خود شد.

کمپانی Dongfeng Yueda Kia سه کارخانه بزرگ در شهر یانچن کشور چین داشته و توان تولید ۹۰۰ هزار خودرو با برند کیا را دارد. کمپانی هیوندای‌پکن نیز دارای پنج کارخانه در چین بوده و در صورت استفاده از تمام ظرفیت خود، می‌تواند بیش از ۱ میلیون و ۶۵۰ هزار خودرو را به تولید برساند.

در سال ۲۰۱۸ تولید و فروش محصولات Dongfeng Yueda Kia با ۲٫۸ درصد  افزایش به ۳۷۰ هزار دستگاه رسید و در مقابل میزان تولید خودرو در هیوندای‌پکن با ۰٫۷ درصد رشد به بیش از ۷۹۰ هزار دستگاه رسید.

درباره‌ی امین نقی زاده

گاهی باید خطر کرد و از جایی که هدف نداره خارج شد! من هم خارج شدم تا به هدفم برسم و ثابت کنم که اگه بخوام به هرچیزی که می‌خوام می‌رسم ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *